Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor drogowy

CONVOY CARGO sp. z o.o.

  • aleja Wyzwolenia 120A, Wronki
    Wronki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

aleja Wyzwolenia 120A

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i realizacja zleceń

  • Wsparcie działań sprzedażowych

  • Kontakt i negocjacje z klientami i podwykonawcami Firmy

  • Kontakt z agentami z różnych stron świata

  • Rozwijanie kontaktów handlowych

  • Udział w wewnętrznych projektach i inicjatywach

Nasze wymagania

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w transporcie drogowym, morskim, lotniczym i kolejowym.

Stoi za nami wiele lat doświadczenia i chęć tworzenia nowoczesnego, ciekawego i przyjaznego miejsca pracy.

Nie wymagamy kierunkowego wykształcenia, zatrudniamy osoby u których cenimy zaangażowanie, kompetencje i znajomość języka obcego.

To oferujemy

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Elastyczny czas pracy

  • Komfortowe i ergonomiczne stanowisko pracy

  • Kawa na tarasie z widokiem na panoramę Poznania ;)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Miej na uwadze, że naszą ofertę potrafimy dopasować indywidualnie do potrzeb każdego pracownika.

To Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz.

Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem mogą wzmocnić jeden z obszarów w Naszej Firmie.

Jeżeli obecna praca nie satysfakcjonuje Cię, szukasz miejsca, w którym docenione zostanie Twoje zaangażowanie i umiejętności, nie zwlekaj i napisz do nas.