Spedytor ds. targów i wystaw

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netlog Polska Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy  osoby na stanowisko:

    Spedytor do spraw obsługi logistycznej targów

    Opis stanowiska:

    • realizacja zleceń transportu drogowego, lotniczego, morskiego,
    • koordynowanie odpraw celnych,
    • zakup usług transportowych,
    • przyjmowanie zleceń i kontrola terminowości ich realizacji,
    • pozyskiwanie klientów i opieka nad klientem,
    • prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami usług w języku polskim i angielskim,
    • koordynowanie obsługi targowej na terenie całego kraju z uwzględnieniem Warszawy i okolic.

    Twój profil:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, inne języki będą atutem,
    • wykształcenie wyższe - minimum licencjat, preferowane logistyczne,
    • znajomość podstawowych programów biurowych (środowisko MS Office),
    • mile widziane doświadczenie w pracy w branży spedycji, transportu lub logistyki,
    • gotowość do wyjazdów służbowych,
    • elastyczność  i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • kultura osobista.

    Czego możecie oczekiwać?:

    • stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • konkurencyjnego wynagrodzenia,
    • samodzielnego i odpowiedzialnego stanowiska,
    • wielu interesujących wyzwań zawodowych,
    • kontaktu z wymagającymi i prestiżowymi klientami,
    • pracy w szybko rozwijającej się firmie z planami na przyszłość,
    • pracy z ciekawymi ludźmi,
    • możliwości rozwoju,
    • służbowego telefonu i innych narzędzi niezbędnych do pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-co-zmienila-nowa-klauzula-w-cv-po-wejsciu-rodo

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest netlog Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-222), przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (wyłącznie w przypadku wyrażenia na to zgody). Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) i b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z netlog Polska Sp. z o.o. w procesach rekrutacyjnych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, jak również po jego zakończeniu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (wyłącznie w przypadku wyrażenia na to zgody). Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.