Logo Pracuj.pl

Spedytor ds. Transportu Drogowego

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zleceń całopojazdowych jak i doładunków w przewozach międzynarodowych
  • współpraca ze stałą grupą klientów oraz przewoźników, pozyskiwanie nowych zależnie od posiadanych umiejętności i kompetencji
  • kontrola dokumentacji spedycyjnej
  • raportowanie zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • współudział w realizacji celów oddziału

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze spedycji międzynarodowej
  • praktyczna znajomość procedur transportowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziana znajomość rynku przewoźników międzynarodowych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazne środowisko pracy i kreatywny zespół
  • jasno sprecyzowane cele
  • pakiet świadczeń dodatkowych takich jak karta Multisport, Medicover

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. jest międzynarodowym operatorem logistycznym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania i usług celnych.

Spedytor ds. Transportu Drogowego, Wrocław