Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Dyspozytor drogowy międzynarodowy (prowadzenie lub handel)

Magtrans Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 50030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 50050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Wybierz swój zakres obowiązków - prowadzenie pojazdów lub handel zleceniami:

→ prowadzenie pojazdów własnych lub spedycyjnych 24t/13,6m (od bazy do bazy, stałe pojazdy i kierowcy, my zajmujemy się znalezieniem floty do prowadzenia - Spedytor nie zajmuje się pozyskiwaniem pojazdów)

Oddajemy do prowadzenia od 7 do 20 (Ty wskazujesz liczbę) pojazdów własnych lub Spedycyjnych.

lub

→ handel ładunkami (oferujemy bazę własnych klientów bezpośrednich jak również zezwalamy na pracę na klientach Spedytora).

W przypadku umowy B2B na handel ładunkami wynagrodzenie to 40-50% od wypracowanej marży (w zależności jak dzielimy się obowiązkami związanymi z obróbką zleceń).

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie, bieżące doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie transportowej lub/i spedycyjnej (wymóg konieczny),

  • dobra znajomość angielskiego,

  • dobra znajomość branży TSL.

To oferujemy

  • gwarancje stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę lub samozatrudnienie B2B (do wyboru) w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji i marce na rynku krajowym oraz międzynarodowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników przelewane w 100% na konto (na umowie o pracę podstawa + prowizja od marży, na samozatrudnieniu prowizja od marży)

  • kartę MultiSport Benefit z dofinansowaniem,

  • dostęp do bazy ładunków od Klientów Bezpośrednich oraz dostęp do pojazdów spedycyjnych oraz własnych do prowadzenia (specjalny dział kontraktuje przewoźników - Spedytor nie zajmuje się pozyskiwaniem pojazdów),

  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji,

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy do realizacji powierzonych obowiązków (praca na Google Workspace),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma MAGTRANS:

- 39 lat na rynku,

- 350 aktywnych pojazdów,

- 460 zatrudnionych osób.

Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od 1982 roku, w tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia ponad 460 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 250 mln zł rocznie.

Przewiń do profilu firmy

Miejsca pracy:

  • zdalnie (HomeOffice)

  • Busko-Zdrój (woj. Świętokrzyskie)

  • Warszawa, Praga-Południe (woj. Mazowieckie)

  • Katowice, Brynów (woj. Śląskie)

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez:

  • aplikacja przez Pracuj.pl

  • mail na adres [email protected] (gwarantowana poufność)

  • telefon +48 602 585 485