Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor - Dyspozytor ds. Transportu Międzynarodowego

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma transportowa działająca w branży TSL poszukuje Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Zadania na stanowisku pracy:

    • pozyskiwanie ładunków transportowych
    • negocjowanie stawek z klientami
    • planowanie tras przejazdu i organizacja transportów na terenie Europy
    • znajomość przepisów transportowych
    • ścisły nadzór nad prawidłową realizacją zlecenia przez kierowców
    • fakturowanie wykonanych zleceń
    • terminowość w realizacji działań
    • nadzór nad terminowym rozliczaniem dokumentów przewozowych
    • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

    Oczekujemy od kandydata:

    • doświadczenia w branży TSL co najmniej 1 rok
    • znajomość jęz. angielskiego (niemieckiego lub francuskiego)
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • komunikatywności
    • dyspozycyjności
    • własna baza klientów będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • narzędzia pracy niezbędne na stanowisku spedytora
    • otrzymywanie wypracowanej premii
    • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku TSL
    • aktywną niezbędną pomoc z innych działów przy realizacji zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłani CV za pomocą Aplikuj.