Ta oferta pracy jest nieaktualna od 531 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor - Dyspozytor Floty Transportowej

  • Pniewy, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRAND COMPANY

    Firma transportowa GRAND COMPANY jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w transporcie międzynarodowym na terenie Europy.

    Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz zespołem profesjonalnych kierowców.
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.grandcompany.pl
    W związku z powiększeniem floty transportowej zatrudnimy osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pniewy
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie i bieżąca obsługa zleceń transportowych
    • kontrola realizacji zleceń
    • przekazywanie dyspozycji dla kierowców
    • optymalne planowanie pracy kierowców
    • prowadzenie zleceń i raportowanie
    • współpraca z klientami z zachowaniem wysokiego poziomu usług

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i/lub j. angielskiego ( warunek konieczny )
    • znajomość zagadnień rynku transportowego
    • operatywność i szybkość w działaniu
    • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z zespołem
    • znajomość topografii Europy
    • dobra organizacja czasu
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • pracę w młodym i doświadczonym zespole
    • stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe
    • możliwość mieszkania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.