Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Dyspozytor międzynarodowy

Krystian Henzel Transport Międzynarodowy Spedycja sp. z o.o. S. K.O firmie

5 00012 000 brutto / mies.

Krystian Henzel Transport Międzynarodowy Spedycja sp. z o.o. S. K.

Kobylnicka 45

Bugaj (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizację i nadzór nad transportami drogowymi w oparciu o własny tabor

  • Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych ustalanie tras, koordynacja pracy kierowców

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Dbanie i jakość i terminowość dostaw

Nasze wymagania

  • Swobodna komunikacja w j. angielskim

  • Znajomość innego języka obcego

  • Doświadczenie w spedycji międzynarodowej

  • Znajomość przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji

  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Firma Henzel powstała w 2001. Od powstania firmy udało nam się zrealizować blisko 100 tysięcy transportów na terenie całej Europy, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zaufanie na lokalnym rynku transportowym.

Przewiń do profilu firmy