Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Dyspozytor Międzynarodowy

KUŁTON TRANSPORT SP. Z O.O. SP.K.

  • Kaliska 25, Czekanów (pow. ostrowski)
    Czekanów (pow. ostrowski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kaliska 25

Czekanów (pow. ostrowski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie własnej floty i kierowców

  • pozyskiwanie i obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym

  • zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów

  • optymalne planowanie transportów

  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów

  • budowania dobrych relacji z Klientami i Przewoźnikami

Nasze wymagania

  • letnie doświadczenie w branży spedycyjnej na stanowisku spedytora - warunek konieczny

  • umiejętność planowania i organizowania transportów

  • 4 letnie doświadczenie w transporcie- flota własna

  • znajomość czasu pracy, czasu jazdy kierowców

  • znajomość konwencji CMR, przepisów transportowych

  • język angielski w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

  • znajomość rynku Klientów i Przewoźników

  • znajomość innego języka obcego potraktujemy jako dodatkowy atut

  • umiejętność pracy zespołowej, samodzielność i przejmowanie inicjatywy w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną pracę w zespole specjalistów

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • pracę na systemach transportowych, nowoczesny tabor Euro 6 na kontraktach serwisowych, systemy bezpieczeństwa, GPS, komputery pokładowe oraz urządzenia ułatwiające pracę

  • odzież firmową

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • szerokie zaplecze socjalne (w tym lunch)

O nas

KUŁTON TRANSPORT Sp. z o.o Sp. k. to firma z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku TSL. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, transporcie materiałów niebezpiecznych oraz składowaniu towarów w mroźni składowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko: SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY