Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Dyspozytor Międzynarodowy

TRANSSPED Sp. z o.o. Sp. k.

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie usług spedycyjnych dla klientów firmy

  • współpraca z zespołem w danej jednostce organizacyjnej

  • intensywny kontakt z przewoźnikami

  • dbanie o najwyższą jakość usług zgodnie ze standardami firmy

  • Aktywne poszerzanie własnych kompetencji

  • Rozwój usług 3PL

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego/bezpośredniego minimum rok

  • bardzo dobra znajomość branży, zwłaszcza zasad współpracy w systemie 3PL

  • otwartość na profesjonalną spedycję oraz jej naukę na najwyższym poziomie

  • motywacja zadaniowa i zaangażowanie

  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie

  • język obcy na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane

  • doświadczenie pracy na rynkach wschodnich

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (30 lat doświadczenia + mocne zasady etyczno-moralne)

  • pomoc w realizacji zleceń spedycyjnych własną flotą

  • bardzo stabilne zatrudnienie

  • wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • umowa o pracę lub B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • angielski z lektorem

Działamy z powodzeniem na europejskim rynku transportu i spedycji już 30 lat. Przez ten czas stale inwestujemy we flotę – obecnie dysponujemy 140 samochodami liczącymi nie więcej niż 3 lata (oraz 60 u sprawdzonych przewoźników zewnętrznych). Specjalizujemy się w spedycji i transporcie międzynarodowym realizowanym z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań IT.

Firma zatrudnia około 200 osób, z czego ¼ to pracownicy biurowi, pracujący w 2 lokalizacjach: główna baza mieści się w Malawie (gmina Krasne) obok Rzeszowa, a biuro handlowe w Warszawie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz doświadczonych spedytorów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Przewiń do profilu firmy