Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor/dyspozytor międzynarodowy

HCS A/S Transport&Spedition

  • Andrzeja Struga 15, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Andrzeja Struga 15

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór cyklu transportowego w ruchu międzynarodowym tzw. prowadzenie pojazdów (własnych i podwykonawców) w rejonach Skandynawii, Europy Zachodniej, Europy Centralnej.

  • Organizacja przewozów międzynarodowych zgodnie ze standardami firmy (wysoka jakość, terminowość, zgodność z procedurami i wymaganiami klientów).

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z partnerami biznesowymi.

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

  • Zarządzanie flotą pojazdów.

  • Znajdowanie optymalnych rozwiązań w sytuacjach awaryjnych.

  • Obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego.

  • Współpraca z zagranicznymi partnerami i innymi działami firmy.

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora/dyspozytora międzynarodowego ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia pojazdów.

  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z frachtem drogowym.

  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem międzynarodowym.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację telefoniczną i mailową.

  • Bardzo dobra obsługa komputera i programów MS Office.

  • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

  • Systematyczność i doskonała organizacja pracy.

  • Profesjonalna obsługa klienta.

  • Nastawienie na realizację celów i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego.

  • Doświadczenie w transporcie chłodniczym.

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

  • Stałe godziny pracy.

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy).

  • Wsparcie kadry kierowniczej i współpracowników.

HCS A/S Transport & Spedition jest duńską rodzinną firmą założoną w 1941 roku. Firma posiada najwyższy stopień wiarygodności finansowej AAA i systematycznie rozwija się oferując swoim klientom uszyte na miarę usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej, a także usługi w zakresie zbiórki odpadów, recyklingu odpadów, usług dla przemysłu, budownictwa przemysłowego. W firmie zatrudnionych jest ok. 500 pracowników w 14 lokalizacjach w 7 krajach: w Danii, Polsce, Finlandii, Niemczech, Grecji, Rumunii i na Litwie.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Szczecin lub Kopenhaga.

  • W przypadku zatrudnienia w Szczecinie – kontrakt B2B.

  • W przypadku opcji pracy w Kopenhadze – zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.