Oferta pracy

Spedytor/Dyspozytor Międzynarodowy

Rhenus Logistics S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie odpowiedniej ilości pojazdów dla potrzeb naszych klientów w transporcie krajowym oraz międzynarodowym

  • Współpraca z partnerami zagranicznymi

  • Realizacja sprzedaży

  • Prowadzenie rozliczeń przewoźników

  • Rejestracja i nadzór nad realizowanymi zleceniami transportowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej  średnie  (mile widziane wyższe kierunkowe: transport, logistyka)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku dyspozytora/spedytora

  • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność obsługi giełd transportowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu SPEED

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny

  • Kartę Multisport współfinansowaną przez firmę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Dział Transportu Międzynarodowego

Oddział firmy w Szczecinie

Przewiń do profilu firmy