Oferta pracy

Spedytor, Dyspozytor

FREJA Transport & Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowy operator logistyczny o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych, z wieloletnim doświadczeniem, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja zleceń transportowych od klientów firmy przy pomocy taboru własnego i przewoźników.
  • Zorientowanie na osiąganiu zadowolenia klientów firmy.
  • Budowanie właściwych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja własnego stanowiska pracy,
  • Kreatywność i umiejętność planowania w czasie i przestrzeni.
  • Doświadczenie w transporcie drogowym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację telefoniczną i e-mailową.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet świadczeń - Karta Multisport, pakiet usług medycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
FREJA została założona w 1985 roku i jest jedną z największych prywatnych firm transportowych i logistycznych w Skandynawii. Poprzez strategicznie położone oddziały w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Chinach, dokładamy wszelkich starań by rozwijać i zapewniać spersonalizowane usługi, będąc nieprzerwanie w ruchu na całym świecie.
Jesteśmy dumni, ze możemy zapewnić naszym klientom najbardziej niezawodne, elastyczne i wydajne rozwiązania transportowe, logistyczne oraz magazynowe, przyczyniając się do rozwoju naszych klientów, doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę, że sukces naszych klientów ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu.
FREJA nieustannie się rozwija. Obecnie zatrudnia około 800 pracowników. Spodziewany obrót finansowy
w 2020 roku to około 460 milionów €.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie podpisanej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w grupie kapitałowej przez 1 rok, na mocy Dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy