Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor-Dyspozytor Transportu Międzynarodowego

Nowakowski Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Ruchliwa 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nowakowski Transport Sp. z o.o.

Ruchliwa 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie zleceń transportowych na giełdach

  • Optymalizacja tras dla podlegających samochodów

  • Kontakt z kierowcami

  • Nadzorowanie realizacji zlecenia

  • Kontakt z innymi spedytorami i działami w firmie

Nasze wymagania

  • Lubisz ludzi i współpracę z nimi

  • Traktujesz innych tak jak sam chciałbyś być traktowany

  • Umiesz rozładowywać stres śmiechem

  • Znasz język angielski, niemiecki lub francuski umożliwiający komunikację z klientami

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Znasz przepisy dotyczące czasu pracy kierowców

  • Umiesz dobrze zarządzać sobą w czasie

  • Jesteś samodzielny i nastawiony na osiąganie wyników

To oferujemy

  • Wsparcie ze strony nas specjalistów w dziedzinie transportu

  • Pensje składającą się z podstawy i atrakcyjnych premii, które sam wyliczysz

  • Szkolenia zawodowe i specjalistyczne np. z negocjacji handlowych

  • Jedyną, niepowtarzalną i miłą atmosferę w pracy

  • Pakiet medyczny

  • Wyjazdy integracyjne

  • I wiele wiele innych atrakcji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

GDY CHCESZ POCZUĆ SIĘ JAK W RODZINIE, DOŁĄCZ DO NASZEJ!

Jesteśmy zgranym zespołem tworzącym firmę transportową. Nasz zespół jest wyjątkowy, pomagamy sobie w trudnych sytuacjach i śmiejemy się wspólnie, gdy tylko jest okazja. Ponieważ nasza energia się nie kończy, chcemy dzielić się nią z kolejnymi osobami.

Przewiń do profilu firmy

PRACA U NAS TO NIE OBOWIĄZEK! W ZGRANYM ZESPOLE PEŁNYM LUDZI POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH PRACA STAJE SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ