Oferta pracy

Spedytor - dyspozytor

Idziak Trans Sylwester IdziakO firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Turek

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Firma Idziak Trans została założona w Turku, w 1997 roku przez Sławomira Idziaka. W obecnej formie istnieje od roku 2012, kiedy do firmy dołączył Sylwester Idziak. Zajmujemy się transportem i spedycją od pokoleń. Profesjonalizm, rzetelność oraz umiejętność podejmowania strategicznych decyzji pozwoliły nam przetrwać trudne początki i rozwijać się po dzień dzisiejszy.

www.idziaktrans.pl

Opis stanowiska:
  • realizacja usług spedycji drogowej na rynku międzynarodowym i krajowym.
  • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy
  • dobór przewoźników i środków transportu uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych
  • doradztwo i wsparcie klienta, analiza zapytań.
Wymagania:
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.
  • zdolności komunikacyjne
  • znajomość rynku przewoźników
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę rozwoju osobistego
  • pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy