Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor/Dyspozytor w Transporcie Krajowym

Alfa Sped Sp. z o.o. S.K.AO firmie

  • Mogilska 43, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alfa Sped Sp. z o.o. S.K.A

Mogilska 43

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość,

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną,

  • optymalne planowanie tras przewozu FTL,

  • prowadzenie ewidencji zleceń transportowych,

  • realizacja wyznaczonych celów jakościowych i finansowych Spółki,

  • samodzielne prowadzenie samochodów – pozyskiwanie zleceń transportowych,

  • nawiązywanie współpracy z Przewoźnikami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub podyplomowe kierunkowe lub wyższe,

  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnego wykonywania powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • posiadanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji (podstawa + premia),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia, a także wsparcie przy rozwoju własnego potencjału

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

ALFA SPED Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna działa na rynku polskim od września 1994 roku. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi logistyczne dla firm będących liderami swoich branż.

Przewiń do profilu firmy