Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor - Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bury Sp. z o.o.

Firma BURY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

OPIS STANOWISKA:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych o zasięgu międzynarodowym
  • rozwijanie współpracy i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie zleceń transportowych od nowych klientów
  • negocjowanie cen i warunków zleceń transportowych
  • monitorowanie przebiegu zleceń i bieżące reagowanie na pojawiające się potrzeby i problemy
  • koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów
  • sporządzanie dokumentacji elektronicznej i papierowej związanej z wykonywanym transportem

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z transportem
  • znajomość branży TSL – międzynarodowy transport drogowy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego i/lub niemieckiego
  • zdolność szybkiej oceny sytuacji i reagowania w sytuacjach kryzysowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, dyspozycyjność
  • zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość doskonalenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ,
w tytule maila prosimy zamieścić SPEDYTOR.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883, z późn. zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się