Ta oferta pracy jest nieaktualna od 471 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor - Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bury Sp. z o.o.

    Firma BURY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    OPIS STANOWISKA:

    • przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych o zasięgu międzynarodowym
    • rozwijanie współpracy i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie zleceń transportowych od nowych klientów
    • negocjowanie cen i warunków zleceń transportowych
    • monitorowanie przebiegu zleceń i bieżące reagowanie na pojawiające się potrzeby i problemy
    • koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów
    • sporządzanie dokumentacji elektronicznej i papierowej związanej z wykonywanym transportem

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z transportem
    • znajomość branży TSL – międzynarodowy transport drogowy
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego i/lub niemieckiego
    • zdolność szybkiej oceny sytuacji i reagowania w sytuacjach kryzysowych
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • samodzielność, dyspozycyjność
    • zdolności komunikacyjne
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w profesjonalnym zespole
    • możliwość doskonalenia zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ,
    w tytule maila prosimy zamieścić SPEDYTOR.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883, z późn. zm.)”