Oferta pracy

Spedytor - Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

TRANSKAP INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

7 00014 000 brutto / mies.

TRANSKAP INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrzesińska 4

Poznań

Jeżeli:

  1. Znasz bardzo dobrze jeden z języków: angielski, niemiecki, francuski?
    Wszystkie są mile widziane!
  2. Prowadzenie aut w cyklu 2/1 nie stanowi dla Ciebie problemu?
  3. A gdybyśmy założyli minimalny przebieg 5.500 km/cykl 12-13 dni i określoną marżę, to również świetnie sobie poradzisz?

Jeśli na powyższe pytania wyszło Ci 3 x "tak" koniecznie zapoznaj się ze szczegółami ogłoszenia poniżej:

Spedytor - Dyspozytor
w transporcie międzynarodowym

Siłą firmy Transkap jest idealnie zgrany zespół,
w związku z czym zależy nam abyś był/a osobą:

  • reprezentującą wysoki poziom komunikacji
  • empatyczną
  • ambitną

Chcemy abyś swoje zadania wykonywał/wykonywała jak najlepiej, dlatego u nas:

  • otrzymasz dostęp do wszystkich giełd funkcjonujących na rynku
  • dostosujemy miejsce pracy do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę Home Office (po okresie próbnym)
  • będziesz pracować w godzinach 7:30-16:00

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny głównie za:

  • prowadzenie aut w cyklu 2/1 przy minimalnym przebiegu 5.500 km/cykl 12-13 dni i określonej marży
  • zabezpieczenie pracy w ruchu ciągłym dla 8-12 aut
  • budowanie długofalowych relacji z klientami i przewoźnikami
  • dobrą komunikację z kierowcami
  • utrzymanie miłej i przyjaznej atmosfery w zespole

Abyś mógł/mogła podjąć się tego zadania, wymagamy od Ciebie:

  • wiedzy branżowej i znajomości poziomu oraz konkurencji rynkowej
  • znajomości jednego z języków: angielski, niemiecki, francuski - mile widziane
  • doświadczenia na podobnym stanowisku popartego dokumentami
  • zdolności do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność współpracy z cyfrowym operatorem typu amazon

Preferowana osoba pracująca na giełdzie operatora cyfrowego: Amazon.

Znajomość nowoczesnych narzędzi takich jak giełdy cyfrowych operatorów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • wsparcie ładunkami eksportowymi oraz importowymi
  • przy spełnieniu punktów „Poszukujemy” z chęcią dołożymy „cegiełkę” do rozwoju naszego członka zespołu, gdyż naszym honorem jest otaczanie się ludźmi mądrymi
  • płaca na poziomie 7.000 - 14.000 PLN brutto
  • dostęp do wszystkich giełd dostępnych na rynku/jeśli jakiejś nie mamy – założymy konto, opłacimy abonament
  • dostosowanie miejsca pracy do potrzeb kandydata, biorąc pod uwagę Home Office (po okresie próbnym), praca w godzinach 7:30-16:00

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Ponadto zapraszamy do rekrutacji:
spedytorów pozyskujących ładunki FTL oraz LTTL od klientów bezpośrednich
- aby móc uszanować Państwa czas oraz dostosować się do popularnej formy prezentacji w ostatnim czasie prosimy o załączenie cv w formie video, filmik 30-180 sek. w którym kandydat przedstawi się opowie o swoich mocnych stronach, kompetencjach zawodowych, obszarach w których działa z największym sukcesem oraz o tym kim jest po za pracą (klasyczna forma CV będziesz również rozpatrywana)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy