Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor - Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Den Hartogh Polska Sp. z o. o.

Den Hartogh jest światowej klasy specjalistą w dziedzinie logistyki chemicznej.
Naszym celem jest opracowanie inteligentnych rozwiązań logistycznych.

Obecnie do naszej Spółki w Polsce, z siedzibą w Zabrzu, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko

Spedytor - Dyspozytor
w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja transportów chemii płynnej i gazowej w cysternach
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych
  • Koordynacja pracy kierowców
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • Kontakt z pracownikami innych działów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

Oczekiwania:

  • Odpowiednie doświadczenie w firmie transportowej na stanowisku spedytora/ dyspozytora
  • Znajomość rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie adekwatne do stanowiska
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Odpowiedzi na wszelkie pytania i wdrożenie w wykonywane obowiązki
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochroniedanych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
bottom