Logo Pracuj.pl

Spedytor / Dyspozytor

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja kierowców i sporządzanie notatek do follow-up;
  • obsługa zleceń transportowych w systemie;
  • minimalizacja kosztów transportu;
  • utrzymywanie kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz ścisła współpraca z innymi działami planowania;

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego ( mile widziane inne języki),
  • kreatywność i otwartość w szukaniu nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • znajomość branży TSL,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • doskonalenie wiedzy i rozszerzanie kwalifikacji zawodowych.

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z liderów branży transportowej funkcjonującym na rynku od 1991 roku. Od tego czasu odnotowujemy ciągły rozwój firmy, a naszym celem jest podnoszenie jakości i zakresu oferowanych przez nas usług. Dzięki naszym pracownikom, działającym z pasją, oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Spedytor / Dyspozytor, Wrocław