Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Spedytor - Dyspozytor

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Złotkowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma  Lewandowska sp. z o.o. sp.k. jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Nasze żurawie budowlane stanowią jedną z najnowocześniejszych i najliczniejszych flot w kraju. Gwarantujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz solidne partnerstwo przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz świadczonych usług.

Opis stanowiska:

  • planowanie i zarządzanie flotą aut (ok. 20 pojazdów ciężarowych)
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń
  • nadzór oraz stały kontakt z kierowcami
  • planowanie pracy kierowców
  • prowadzenie ewidencji, raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • możliwość delegacji

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  (min.1 rok)
  • umiejętność zarządzania  flotą samochodową
  • umiejętność obsługi zleceń w ruchu międzynarodowym i krajowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz prawa transportowego
  • wykształcenie w kierunku transport lub logistyka - będzie dodatkowym atutem
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz wyznaczania priorytetów
  • systematyczność w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet ubezpieczenie grupowych
  • niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne