Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata. Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

Spedytor Frachtu Morskiego

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji morskiej

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, partnerami i armatorami

  • Bieżąca obsługa klienta

  • Prowadzenie ewidencji zleceń w systemie operacyjnym

  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

  • Zapewnianie prawidłowości realizowanych operacji

  • Rozliczanie zleceń i kontrola należności

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji morskiej

  • Dobra, praktyczna znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność szybkiego działania oraz reagowania na potrzeby klientów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – nieodpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia świąteczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

www.hellmann.com

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje