Oferta pracy

Spedytor FTL - transport międzynarodowy

Extrego S.A.

6 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportów w relacjach międzynarodowych,

  • kontrola zleceń transportowych,

  • współpraca z kierowcami oraz klientami,

  • obsługa klienta oraz budowanie długofalowych relacji,

  • pozyskiwanie zleceń transportowych dla floty własnej,

  • obsługa giełd transportowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytora Full Truck Load,

  • znajomość branży spedycyjno-transportowej,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu floty własnej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • praktyka w pracy z giełdami transportowymi.

To oferujemy

  • wynagrodzenie 6000 netto + atrakcyjny i realny system prowizyjny pozwalający znacznie zwiększyć swoje miesięczne wynagrodzenie wypłacane terminowo i w całości,

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie spedycyjno-transportowej,

  • pomoc w założeniu i prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej,

  • pracę w młodym i zgranym zespole w komfortowym biurze,

  • wsparcie doświadczonych członków zespołu,

  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • nowoczesne narzędzia pracy oraz dedykowane systemy informatyczne,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • stołówka oraz bezpłatny serwis kawowy na miejscu,

  • dogodny dojazd oraz parking bezpośrednio pod firmą, również komunikacją miejską.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

EXTREGO S.A.- jest nowoczesną, otwartą na potrzeby klientów, dynamicznie rozwijającą się firmą w branży transportowo-spedycyjnej, oferującą swoje profesjonalne usługi na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy