Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor

ANNA TOMASZEWSKA

Zygmunta Augusta 5a

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów, przewoźników,

  • Poszukiwania nowych rozwiązań dla kluczowych klientów,

  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników

  • Budowanie długofalowej współpracy i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej i spedycyjnej,

  • Poszukiwanie możliwości rozwoju spółki.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w branży TSL

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia, a spełniasz pozostałe wymagania i chcesz rozwijać się w branży TSL również zapraszamy do aplikowania

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system prowizyjny i premiowy,

  • Wysokiej klasy narzędzia pracy oraz udział w szkoleniach,

  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym sercu Gdyni. Dogodny dojazd z każdego zakątka Trójmiasta

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Dla wyróżniających się osób możliwość awansu na stanowisko Leadera Działu.

  • Praca w godzinach 8 – 16

  • Benefity

  • owoce

  • kawa / herbata

Fonokaj to znane od ponad 22 lat w całej Europie przedsiębiorstwo z branży TSL. Naszymi silnymi stronami jest najwyższa jakość usług oraz świetnie wyszkolona kadra.

Przewiń do profilu firmy