Logo Pracuj.pl

Spedytor

SRH LogisticsO firmie

5 000–12 000
brutto / mies.

SRH Logistics

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami firmy
  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych
  • rozbudowywanie bazy klientów oraz podwykonawców firmy
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach, szkoleniach itp.
  • dbanie o dobrą reputację firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność negocjacji i pozyskiwania nowych klientów
  • zaangażowanie, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów
  • dobrej znajomości języka obcego
  • znajomość przepisów prawa przewozowego
  • profesjonalizm w swoim działaniu

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie specjalizacja w jednym z obszarów transportu towarów: sypkich (wraz z GMP) / kontenerowych

To oferujemy

  • dobre wynagrodzenie zasadnicze z atrakcyjnym systemem premiowym
  • pracę w miłym, ambitnym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego
  • partnerskie relacje pracownik-pracodawca

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

SRH Logistics to firma powstała w 2015 roku, z siedzibą w Gdyni.

Głównym obszarem działania firmy jest spedycja krajowa i międzynarodowa.

Obsługujemy dostawy towarów drogą morską, lądową i lotniczą.

Od samego początku, głównym założeniem firmy jest satysfakcja klienta oraz dostosowanie usług do jego potrzeb.

Nasz zespół tworzą specjaliści w swoim zakresie, którzy poszukują nowych, lepszych rozwiązań aby stawiać czoła największym wyzwaniom z zakresu transportu i spedycji.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi poszukujemy nowych spedytorów.

Spedytor, Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, Śródmieście, Gdynia