Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Handlowiec ds. transportu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bipol Justyna Ciereszko

4 5009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Składowa 10

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

Spedytor - handlowiec musi przede wszystkim pozyskiwać nowych i rozwijać bazę obecnych klientów - a także dbać o to, żeby było to długie i solidne relacje;  organizować trasy, sprawować nadzór nad kierowcami, skutecznie weryfikować klientów, rozwiązywać bieżące problemy, sprawnie obsługiwać dokumentację, a przy tym wszystkim - dbać o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w transporcie - na tym stanowisku, bądź podobnym;

  • znajomość przynajmniej jednego języka obcego na poziomie komunikatywnym;

  • znajomość giełd transportowych;

  • umiejętność negocjacji i sprzedaży;

  • umiejętność nawiązywania wartościowych relacji handlowych;

  • znajomość rynku transportowego w Polsce;

  • wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu;

  • sumienność, uczciwość i rzetelność.

To oferujemy

  • umowę o pracę - nie inaczej!

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie (podstawa + premia od sprzedaży);

  • elastyczny system pracy - możesz pracować od 8 do 16-ej albo inaczej - sam wybierasz;

  • praca w biurze, nie home office ;). A może jednak chcesz pracować zdalnie, czy hybrydowo ? Jesteśmy otwarci na rozmowy. Bylebyś wykonywał swoją pracę rzetelnie!

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • miłą atmosferę pracy w młodym, rozwijającym zespole;

  • możliwość rozwoju i  awansu;

  • ubezpieczenie zdrowotne, na życie;

  • komplementarne ubezpieczenie medyczne na wypadek ciężkiej choroby;

  • karta Multisport, przewidziane są również inne benefity.

O nas

Nasza firma działa na rynku już ponad 10 lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję, lecz wciąż pragniemy się rozwijać. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw, wynajmem powierzchni, transportem międzynarodowym oraz świadczymy usługi spedycyjne.

Jesteśmy firmą rodzinną. Dlatego ważne jest dla nas prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i rzetelności, kładziemy duży nacisk na budowanie trwałych relacji z kontrahentami. Nie interesuje nas szybki zysk.

Robimy wszystko, żeby nasz biznes był stabilny w tych niepewnych czasach. Bezpieczeństwo ekonomiczne firmy i naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne.

Nasz dział spedycji dopiero kształtujemy - dołącz do nas i rośnij z nami!