Na podstawie art. 13 RODO informujemy, że dane osobowe przesłane w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne są przetwarzane przez firmę TOP TEN EXPRESS POLAND Sp. z o. o. – administratora danych osobowych. Przesłanie dokumentacji oznacza dobrowolną, jednoznaczną, konkretną i świadomą zgodę na ich przetwarzanie – zgodnie z art 4 ust 11 RODO.
TOP-TEN EXPRESS POLAND SP. Z O.O.

Spedytor / Handlowiec międzynarodowy

TOP-TEN EXPRESS POLAND SP. Z O.O.O firmie

Generała Władysława Andersa 28

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportów międzynarodowych w Europie,

  • negocjowanie warunków kontraktów,

  • bieżący kontakt i współpraca z partnerami biznesowymi,

  • rozbudowa bazy klientów oraz przewoźników.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej,

  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego, preferowany język angielski,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, operatywność i skrupulatność,

  • własna inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + WYSOKA premia od uzyskanej marży),

  • pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • bardzo dobre warunki pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • dogodna lokalizacja biura.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma TOP-TEN EXPRESS POLAND SP. Z O.O. jest europejskim oddziałem amerykańskiej korporacji transportowej TOP-TEN EXPRESS Corporation posiadającej tabor 110 ciężarówek i naczep oraz zatrudniającej ponad 120 osób na terenie Stanów Zjednoczonych.

Na rynku europejskim jesteśmy obecni od 2019 roku i w związku z szybkim rozwojem wciąż potrzebujemy nowych pracowników.

Przewiń do profilu firmy