Spedytor (Home Office)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 20.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O. jest prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną, oferującą szeroki zakres usług spedycyjnych, przeznaczonych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy Spedytora o z doświadczeniem.
    SPEDYTOR (Home Office)
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,
    • Obsługa i pozyskiwanie klientów,
    • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
    • Dbałość o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
    • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy jako spedytor,
    • Własny portfel klientów,
    • Zdolność nawiązywania kontaktów,
    • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych,
    • Wyceny transportów,
    • Znajomość rynku przewoźników,
    • Komunikatywna znajomość języka obcego,
    • Wykształcenie min. średnie.

    Oferujemy:

    • Korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia do pracy w domu,
    • Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Motywujący system premiowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.