Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor/ka

DuvenbeckO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych,

  • współpraca z działem dyspozycji pojazdów,

  • współpraca z działem handlowym,

  • realizacja transportów w dynamicznej branży automotive,

  • monitorowanie zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,

  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,

  • optymalizacja współpracy z przewoźnikami,

  • rozwijanie wzajemnej współpracy z istniejącymi klientami.

Nasze wymagania

  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym, sympatycznym zespole,

  • stałe, nieprowizyjne, wynagrodzenie,

  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Duvenbeck

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytora/ki.

Przewiń do profilu firmy