Spedytor

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonego spedytora (handel). Własna baza klientów to dodatkowy atut.
    Spedytor
    Miejsce pracy: Kalisz

    Opis stanowiska:

    • Budowanie bliskich relacji z Kontrahentami
    • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Pieczołowite dokumentowanie wykonywanych obowiązków
    • Wstępna windykacja płatności od Klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz obeznania z giełdami
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Dobra organizacja pracy
    • Mile widziana znajomość czasu pracy kierowcy

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, przyjaznym zespole
    • Umowę o pracę + premia oparta na marży
    • PS4 z TV :-)
    • Odrębny pokój dla Ciebie
    • Laptop, telefon, dostęp do giełd Trans.eu + TimoCom
    • Pełen luz i swobodę w pracy
    • Wynagrodzenie na poziomie 2200 – 15 000 zł

    Dogodne warunki do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli umiesz wywiązać się z obowiązków i sprawdzasz się w roli spedytora - zapraszamy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.