Ta oferta pracy jest nieaktualna od 408 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor kolejowy

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Erontrans

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającą od 25 lat na polskim i międzynarodowym rynku transportowym. Od 1989 roku jesteśmy solidnym partnerem w dostarczaniu wysokiej jakości usług logistycznych oraz transportowych, a obecnie – jedną z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia
    Region: pomorskie
    Numer referencyjny: SK/02/2017/AC

    Obowiązki:

    • bieżąca obsługa Klientów przy współpracy z przewoźnikami kolejowymi,
    • rozwój współpracy z przewoźnikami kolejowymi,
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami handlowymi,
    • nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
    • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta i wizerunek firmy,
    • kalkulacja stawek w transporcie kolejowym,
    • realizacja zleceń klientów - organizacja i kontrola przewozów transportem kolejowym.

    Wymagania:

    • dobra  znajomość procesu transportu kolejowego,
    • doświadczenie w kontaktach biznesowych oraz w przygotowywaniu dokumentacji handlowej w transporcie kolejowym dla potencjalnych Klientów,
    • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    • umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu,
    • komunikatywność,
    • nastawienie na realizację powierzonych zadań,
    • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • ścieżkę rozwoju,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
    • możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji,
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV (opatrzonego zgodą na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku APLIKUJ. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."