Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Kolejowy Międzynarodowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji kolejowej;
    • Obsługa dokumentacji realizowanych zleceń;
    • Prowadzenie ewidencji zleceń, rozliczanie przewoźników i zleceniodawców;
    • Wprowadzanie danych do systemu.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, inne języki będą dodatkowym atutem;
    • Biegła znajomość Excela oraz obsługi komputera;
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy, kreatywności i samodzielności w działaniu;
    • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami;
    • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w młodym zespole;
    • Samodzielne stanowisko pracy;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Bonusy, pakiet medyczny, pakiet multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"