Spedytor kolejowy

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Naszym celem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla łańcucha dostaw, które podważają istniejące status quo. Jako globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce, z dumą wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów. W obszarze rozwiązań mutlimodalnych i dedykowanych jesteśmy europejskim liderem, obsługującym dziennie 5000 pociągów i przewożącym 400 mln ton rocznie. Rozwijamy połączenia z Chinami, a wykorzystując kombinację różnych gałęzi transportu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo, pewność i wysoką jakość usług.

    Dołącz do naszego zespołu - będziesz jego ważną częścią!

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
    • Posiadasz wiedzę w zakresie transportu multimodalnego, obsługi celnej i sprzedaży usług,
    • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytora kolejowego lub Spedytora intermodalnego
    • Posługujesz się w stopniu komunikatywnym w mowie językiem angielskim,
    • Aktywnie poszukujesz potrzebnych informacji,
    • Potrafisz trafnie identyfikować obecne oraz przyszłe potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Twoją mocna stroną jest inicjatywa: poszukiwanie usprawnień, proponowanie nowych rozwiązań, eliminowanie marnotrawstw, redukcja kosztów i wykorzystywanie szans biznesowych.

    Opis stanowiska:

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację zleceń transportowych w kolejowym ruchu międzynarodowym oraz zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi poprzez dobór metod i środków transportuZakres odpowiedzialności będzie obejmował także doradztwo klientom i udzielanie kompleksowych informacji o produktach DB Schenker w zakresie rozwiązań multimodalnych i dedykowanych. Stanowisko Spedytora kolejowego związane jest także z bieżącym kontaktem z innymi działami firmy, w tym m.in. działem handlowym i działem kwotowań, a także z koordynacją współpracy z oddziałami firmy na całym świecie.

    Oferujemy Ci:
    • Kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
    • Możliwość uczestnictwa w programach wolontariatu oraz w imprezach integracyjnych,
    • Pracę wśród przyjaznych ludzi, którzy kochają to, co robią,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

    Zainteresowana? Zainteresowany?

    Aplikuj, bo Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.