Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy Całopojazdowy

  • Ignatki (pow. białostocki), podlaskie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ignatki (pow. białostocki) | Nr ref. R/BIG/SK/012019

    Zadania:

    • Organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej w zakresie całych pojazdów i doładunków.
    • Pozyskiwanie przewoźników na usługę krajowego przewozu całopojazdowego.
    • Pozyskiwanie zleceń na usługę krajowego przewozu całopojazdowego.
    • Pozyskanie klientów kontraktowych w zakresie obsługi transportu krajowego.
    • Wystawianie faktur za wykonaną usługę.
    • Kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych.
    • Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami.

    Dołącz do nas jeśli

    • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w spedycji krajowej (zarządzanie flotą, znajomość giełdy Trans, czas pracy kierowców, podstaw prawa przewozowego),
    • znasz rynek spedycji całopojazdowej,
    • potrafisz pozyskać do stałej współpracy klientów z województwa podlaskiego,
    • jesteś osobą sumienną i dokładną, zaangażowaną oraz nastawioną na sukces.

    nasza oferta:

    • Umowa
      o pracę
    • Prywatna
      opieka medyczna
    • Karta
      sportowa
    • Work-life
      balance
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Szkolenia wewnętrzne
    • Liga Piłki Nożnej
    • Owocowe dni
    • Dofinansowania świąteczne
    • Spotkania integracyjne
    Prosimy o przysłanie CV za pomocą:

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie oraz przez DSV Road sp. z o.o. dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji, a nadto do przekazania moich danych osobowych innym spółkom z grupy kapitałowej DSV ISS na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.”

    bottom
    1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DSV Road sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki (dalej: „DSV Road), a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Pana\Pani danych osobowych w przyszłości przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ożarów Mazowiecki 05-850, przy ul. Ożarowska 40/42, Duchnice (dalej: „DSV ISS”) również DSV ISS.
    2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
    3. Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
    4. W przypadku wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych przez DSV ISS, w ramach prowadzonych w przyszłości rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane DSV ISS, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych a nadto innym spółkom z grupy kapitałowej DSV.
    5. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    7. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy jest pod wskazanym adresem e-mail: [email protected]
    8. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.
    9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
    10. Nadto, w przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzul:
      • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”
      • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV Road sp. o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”
      • „Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim innym spółkom z grupy kapitałowej DSV, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”