Spedytor Krajowy Całopojazdowy

  • Kraków, Skawina, Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • Specjalista
  • 01.06.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 01.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Skawina, od 17.09.2018 Kokotów
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę;
    • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe i inne).

    Obowiązki:

    • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych w relacjach krajowych;
    • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu;
    • Aktywne poszukiwanie nowych firm przewozowych;
    • Realizacja założeń budżetowych;
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych;
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej;
    • Dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi;
    • Znajomość programu Excel;
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom