Oferta pracy

Spedytor Krajowy Całopojazdowy

ROHLIG SUUS Logistics SAO firmie

ROHLIG SUUS Logistics SA

Kablowa 1

Szczecin

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Spedytor Krajowy CałopojazdowyNumer ref.: Miejsce pracy: Szczecin, ul. Kablowa 1

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych
  • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych
  • Bieżący kontakt z obecnymi klientami
  • Wymiana informacji pomiędzy stronami realizującymi transport
  • Kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
  • Multiproduktowa współpraca z różnymi departamentami w firmie
  • Rozwój bazy klientów

Oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Asertywność, dbałość o szczegóły, sumienność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w stresie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne tj. – dopłata do urlopu i świadczenia świąteczne, karta Multisport, karta paliwowa)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System szkoleń
  • Miła atmosfera w pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy