Oferta pracy

Spedytor krajowy

OMEGA PILZNO

Tama Pędzichowska 5

Rudniki

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych

  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu

  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami, kierowcami, przewoźnikami

  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom

  • Realizacja celów działowych

  • Optymalizacja kosztów transportu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)

  • Obowiązkowość, odpowiedzialność

  • Umiejętność znalezienia się w zmiennym, dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)

  • Przygotowany specjalnie dla Ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku

  • Na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju w wybranym dla Ciebie kierunku

  • Możliwość udziału w szeregu inicjatyw firmowych takich jak imprezy i eventy dla pracowników

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz Karty Multisport dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Proponujemy Ci pracę w jednej z największych firm transportowych w Polsce posiadającej 30-letnią tradycję.

Rozpoczynając pracę z Omega Pilzno dołączysz do świetnego teamu, z którym przeżyjesz niezapomniane chwile. U nas przede wszystkim stawiamy na pracę zespołową.

Zapraszamy do nas. Odkryj swoje możliwości rozwoju kariery.

Co nas wyróżnia?

• Działamy zgodnie z naszymi wartościami

• Pracujemy z pasją, którą zauważysz na starcie

• Stawiamy na współpracę i uczymy się od siebie nawzajem

• Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani

Przewiń do profilu firmy