Oferta pracy

Dyspozytor w transporcie krajowym

Balticon SA

Balticon SA

Tadeusza Wendy 15

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras aut ciężarowych na terenie Polski i Europy.

  • Dysponowanie ładunkami oraz autami w zakresie optymalizacji tras i rozwiązań

  • Współpraca z pracownikami działu w procesie przyjmowania, realizacji oraz zakańczania zleceń spedycyjnych.

  • Wyliczanie dostępnego czasu pracy kierowców, analiza oraz wyszukanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla kierowców

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej oraz archiwizacja dokumentów

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, klientami oraz kierowcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka) lub minimum roczne doświadczenie w transporcie kontenerowym drogowym

  • Znajomość branży transportowej oraz morskiej

  • Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalną

  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z siedzibą w Gdyni

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Szkolenie produktowe prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów

  • Możliwość zdobycia wiedzy praktycznej

  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Balticon SA

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Przewiń do profilu firmy