Spedytor krajowy i międzynarodowy

  • Miastko, Słupsk, Bytów, Chojnice, pomorskie
  • Wołcza Mała 2B, 77-200 Wołcza Mała, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.06.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 24.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spedycja , transport międzynarodowy i krajowy,

    warsztat samochodowy , usługi paramedyczne

    Miejsce pracy: Bytów (okolice), Chojnice (okolice), Miastko, Słupsk (okolice)

    Opis stanowiska:

    • spedytor / dyspozytor

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży
    • znajomość języka obcego

    Oferujemy:

    • praca w kreatywnym zespole w miłej atmosferze
    • dobre warunki pracy i płacy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zadzwoń Aplikuj teraz