Oferta pracy

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

BPS Arkadiusz JarząbO firmie

6 000‐8 000 zł brutto / mies.

BPS Arkadiusz Jarząb

Budowlanych 64

Gdańsk

Firma BPS Przesyłki Kurierskie działająca od ponad 20 lat na rynku oferuje usługi kurierskie krajowe i międzynarodowe. Specjalizujemy się w dobieraniu odpowiednich usług dla klientów. Nasza oferta obejmuje zarówno koperty, paczki jak również palety. Wśród firm korzystających z naszych usług są przedsiębiorstwa działające w różnych branżach: telekomunikacyjnej, finansowej, medialnej i handlowej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowywanie wycen transportu dla klientów,
  • planowanie i ustalenia warunków transportu,
  • obsługa telefoniczna/e-mail klientów oraz przewoźników/kierowców,
  • pozyskiwanie Klientów oraz podwykonawców do stałej współpracy,
  • organizowanie i nadzór nad realizacją procesów transportowych,
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas wykonywania usług transportowych,
  • wsparcie Działu Handlowego w zakresie kompleksowej obsługi klientów,
  • prace administracyjno-organizacyjne.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego i/lub międzynarodowego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej (praca z dużą ilością zleceń, pod presją czasu),
  • rzetelność, dokładność i obowiązkowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych zarówno z przewoźnikami, jak i klientami,
  • znajomość rynku usług przewozowych oraz przepisów prawnych dotyczących transportu,
  • znajomość giełd transportowych oraz pakietu MsOffice,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość programów do obsługi TMS,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kosztów taboru własnego i zewnętrznego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjna podstawa w ramach umowy o pracę oraz premia za wyniki pracy (wypracowany zysk),
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę w pełnym energii i zapału zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności,
  • karta Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przez BPS Arkadiusz Jarząb zgodnie z treścią ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) i art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy