Logo Pracuj.pl

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

SPED-TRANS sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów,
  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców,
  • Planowanie i organizacja transportów samochodowych,
  • Monitorowanie zleceń na trasie,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
  • Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1),
  • Znajomość obsługi giełd transportowych,
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne,
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach,
  • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów,
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • szkolenia
  • słodki kącik

SPED-TRANS sp. z o.o.

SPED-TRANS sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma transportowo-spedycyjna działająca w branży od 15 lat z ugruntowaną pozycją na rynku europejskim.

Stawiamy na ludzi, którzy będą chcieli rozwijać się w naszej firmie. Tym, którzy osiągają dobre wyniki pracy oferujemy możliwość szybkiego awansu, w tym perspektywę budowania własnego zespołu.

Nie ma dla nas szczytów nie do zdobycia.

Jeśli pragniesz nowych wyzwań i chcesz postawić na rozwój - jesteśmy dla Ciebie!

www.spedtrans.net

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie czekaj i dołącz do nas. Zapraszamy serdecznie!

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy, Olsztyn