Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

SPED-TRANS sp. z o.o.

4 00040 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie transportu FTL i LTL,

  • aktywne pozyskiwanie klientów krajowych oraz zagranicznych,

  • rozbudowywanie sieci podwykonawców,

  • planowanie i organizacja transportów samochodowych,

  • monitorowanie zleceń na trasie,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,

  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu,

  • współpraca z pozostałymi oddziałami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,

  • znajomość specyfiki rynku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość obsługi giełd transportowych,

  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,

  • odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne,

  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B

  • wynagrodzenie od 4000 do 40 000 zł (w zależności od umowy)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz w młodym i dynamicznym zespole

  • pracę w rodzinnej , niekorporacyjnej atmosferze

  • możliwość zatrudnienia w oddziale na terenie Niemiec

  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach bez górnej granicy

  • rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • wysokiej jakości narzędzia pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • karty Multisport

  • słodki kącik

SPED-TRANS sp. z o.o. to nowoczesna firma z sektora TSL istniejąca od 2005 roku , oddział na terenie Niemiec od 2021 roku , która specjalizuje się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie drogowym , oferująca również szeroki zakres usług spedycyjnych oraz logistycznych . Stosujemy innowacyjne rozwiązania transportowe przystosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Nasz personel to wysokiej klasy, niezwykle zaangażowani specjaliści. Stawiamy na ludzi, którzy będą chcieli rozwijać się w naszej firmie.

Nasza spółka Jest laureatem takich wyróżnień jak: ,,Symbol Rozwoju Biznesu 2021” oraz niezmiennie od 5 lat Laureat „Gazele Biznesu”

Dołącz do jednej z najdynamiczniejszej firmy w branży TSL w Polsce!

www.spedtrans.net

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie czekaj i dołącz do nas. Zapraszamy serdecznie!