Logo Pracuj.pl

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

SPED-TRANS sp. z o.o.O firmie

4 000–40 000
brutto / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie transportu FTL i LTL,
  • aktywne pozyskiwanie klientów krajowych oraz zagranicznych,
  • rozbudowywanie sieci podwykonawców,
  • planowanie i organizacja transportów samochodowych,
  • monitorowanie zleceń na trasie,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu,
  • współpraca z pozostałymi oddziałami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
  • znajomość specyfiki rynku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi giełd transportowych,
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne,
  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • wynagrodzenie od 4000 do 40 000 zł (w zależności od umowy)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w rodzinnej , niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość zatrudnienia w oddziale na terenie Niemiec
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach bez górnej granicy
  • rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • wysokiej jakości narzędzia pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • karty Multisport
  • słodki kącik

SPED-TRANS sp. z o.o.

SPED-TRANS sp. z o.o. to nowoczesna firma z sektora TSL istniejąca od 2005 roku , oddział na terenie Niemiec od 2021 roku , która specjalizuje się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie drogowym , oferująca również szeroki zakres usług spedycyjnych oraz logistycznych . Stosujemy innowacyjne rozwiązania transportowe przystosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Nasz personel to wysokiej klasy, niezwykle zaangażowani specjaliści. Stawiamy na ludzi, którzy będą chcieli rozwijać się w naszej firmie.

Nasza spółka Jest laureatem takich wyróżnień jak: ,,Symbol Rozwoju Biznesu 2021” oraz niezmiennie od 5 lat Laureat „Gazele Biznesu”

Dołącz do jednej z najdynamiczniejszej firmy w branży TSL w Polsce!

www.spedtrans.net

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie czekaj i dołącz do nas. Zapraszamy serdecznie!

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy, podlaskie