Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Spedytor krajowy i międzynarodowy

WIKTRANS sp. z o.o.O firmie

  • 18
    Sobiekursk (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WIKTRANS sp. z o.o.

18

Sobiekursk (pow. otwocki)

Firma Wiktrans świadczy usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym. W związku z rozwojem naszej działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor, Logistyk (tylko dla osób z doświadczeniem na tym stanowisku),

szukamy kandydatów do pracy do oddziału w TARNOWIE i  KARCZEWIE

możliwość pracy Home Office.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i monitorowanie zleceń na terenie UE
  • monitorowanie pracy przewoźników
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie aut przewoźników na terenie UE

Wymagania:

  • dobra znajomość min. języka angielskiego
  • zdolność do podejmowania decyzji
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników
  • stabilne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne