Oferta pracy

Spedytor Krajowy

MS LOGISTIC SP. Z.O.OO firmie

MS LOGISTIC SP. Z.O.O

Ordona 7

Katowice

W związku z ciągłym rozwojem firma MS logistics Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice centrum

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowe organizowanie transportów krajowych całopojazdowych
  • stała współpraca oraz jej rozwój z klientami firmy
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z  podwykonawcami

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży spedycji krajowej
  • duża motywacja do pracy
  • zdolności komunikacyjne z uwagi na ciągły kontakt z klientem/przewoźnikiem
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagradzania składający się z wynagrodzenia zasadniczego i premii
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • umowę o prace
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjną lokalizacje biura – centrum obok Spodka
  • darmowy parking
  • pracę w młodym zespole
  • godziny pracy – dowolne 8 h pomiędzy 7 a 17
  • dział handlowy zapewni wymaganą ilość dostępnych środków transportowych

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy