Ta oferta pracy jest nieaktualna od 573 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor krajowy - międzynarodowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy  kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

    W związku z nowym projektem dla naszego klienta z branży spedycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania osoby zatrudnionej na proponowanym stanowisku:

    • wyszukiwanie i pozyskiwanie zleceń transportowych
    • realizacja uprzednio pozyskanych zleceń poprzez znalezienie odpowiedniego transportu
    • kompleksowa obsługa (kontakt z klientem i przewoźnikiem, nadzór nad przebiegiem zleceń).
    • prowadzenie bieżącej dokumentacji i zleceń transportowych
    • raportowanie przebiegu działań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Doświadczenie na stanowisku spedytora- minimum 2 lata (warunek konieczny)- przy organizowaniu zarówno ładunków jak i transportu.
    • Bez własnej bazy pojazdów.
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów.
    • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość giełd transportowych (TransEU, Oferteo)- warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premie
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.