Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

"GRUPA TRANSPORTOWA" sp. z o.o.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów drogowych;

  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;

  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi;

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych;

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom;

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora;

  • Dobra znajomość rynku transportowego;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Znajomość lokalnego potencjału ładunkowego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy lub B2B;

  • Atrakcyjny system premiowy oraz pakiet dodatkowych benefitów;

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole;

  • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki w miejscu pracy;

  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program „Auto dla Spedytora” + karta paliwowa

  • pakiet szkoleń branżowych

  • pakiet szkoleń z rozwoju osobistego

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do nowo powstającego oddziału, poszukujemy doświadczonych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy