Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Krajowy/ Międzynarodowy / Dyspozytor

MS LOGISTIC SP. Z.O.O

  • Ordona 7, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ordona 7

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych,

  • wycena transportów,

  • stała współpraca i jej rozwój z klientami firmy oraz przewoźnikami.

Nasze wymagania

  • duża motywacja do pracy,

  • zdolności komunikacyjne z uwagi na ciągły kontakt z klientami,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania składający się z wynagrodzenia zasadniczego i premii,

  • pakiet świadczeń dodatkowych,

  • umowę o prace,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjną lokalizację biura – centrum obok Spodka,

  • darmowy parking,

  • pracę w młodym zespole,

  • godziny pracy – dowolne 8 h pomiędzy 7 a 17,

  • zdobycie doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników