Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: SPED/2018

    Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
    Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

    Poniższa klauzula jest opcjonalna:
    Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
    top

    Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

    Obowiązki:

    • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych
    • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi
    • praca w ramach kilkuosobowego zespołu
    • współudział w realizacji celów oddziałowych

    Oczekujemy od Ciebie:

    • min. rocznego doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku – warunek konieczny
    • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania trafnych decyzji
    • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • samodzielności w działaniu oraz silnej orientacji na realizację celów oddziałowych
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy klientów biznesowych/przewoźników

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie
    • system premiowy uzależniony od realizacji budżetu oddziałowego
    • pakiet powitalny i mentora ułatwiającego wdrożenie się
    • wsparcie wyspecjalizowanych działów w obsłudze dokumentacji, reklamacji, windykacji itp.,
    • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery