Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • Gdynia, Miastko, pomorskie
  • Specjalista
  • 23.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arma Express s.c.

    ARMA EXPRESS oraz ARMA CARGO

    zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją

          Jesteśmy zespołem młodych dynamicznych ludzi posiadających ugruntowaną wiedzę na temat branży transportowej popartą wieloletnim doświadczeniem zarówno w dysponowaniu flotą pojazdów jak i pozyskiwaniu mocy transportowych.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia, Miastko
    Region: pomorskie
    Numer referencyjny: Miastko, Gdynia

    OPIS STANOWISKA:

    • organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych
    • monitorowanie pracy kierowców
    • kontakt z kontrahentami
    • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie   tras oraz warunków transportu
    • optymalizowanie kosztów transportu

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w branży transportowej na podobnym stanowisku min.2 lata
    • dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany
    • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
    • znajomość rynku przewoźników
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętności negocjacyjne

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia wynikowa
    • dodatkowe: samochód firmowy
    • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
    • możliwość rozwijania Oddziału

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Bardzo prosimy o zawarcie w temacie wiadomości miasta, którego dotyczy rekrutacja.