Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

  • Słubice, Sulechów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żary, Żagań, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy dynamicznych, nie bojących się nowych wyzwań kandydatów na stanowisko:

    SPEDYTOR KRAJOWY / MIĘDZYNARODOWY

    OBOWIĄZKI:

    • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych,
    • realizacja założonych budżetów,
    • pozyskiwanie zleceń transportowych,
    • zadania związane z obsługą dokumentacji, reklamacji, windykacji itp. realizowane są przez wyspecjalizowane działy wsparcia.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
    • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
    • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie,
    • pakiet powitalny i mentora ułatwiające wdrożenie,
    • pracę w stabilnej finansowo firmie,
    • możliwość korzystania z szerokiego zakresu szkoleń według własnego uznania,
    • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery.
    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem miasta, w którym chcieliby Państwo pracować na:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).