Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

  • Słubice, Sulechów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żary, Żagań, lubuskie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy dynamicznych, nie bojących się nowych wyzwań kandydatów na stanowisko:

    SPEDYTOR KRAJOWY / MIĘDZYNARODOWY

    OBOWIĄZKI:

    • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych,
    • realizacja założonych budżetów,
    • pozyskiwanie zleceń transportowych,
    • zadania związane z obsługą dokumentacji, reklamacji, windykacji itp. realizowane są przez wyspecjalizowane działy wsparcia.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
    • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
    • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie,
    • pakiet powitalny i mentora ułatwiające wdrożenie,
    • pracę w stabilnej finansowo firmie,
    • możliwość korzystania z szerokiego zakresu szkoleń według własnego uznania,
    • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery.
    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem miasta, w którym chcieliby Państwo pracować na:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).