Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy/Międzynarodowy

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Firmą Spedycyjno-Transportową z długoletnim doświadczeniem w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszalin
    Zarobki 3000 – 8000 zł

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i organizacja transportów krajowych i międzynarodowych,
    • skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami,
    • koordynacja działań związanych z realizacją zleceń transportowych,
    • przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen krótko i długoterminowych,
    • wystawianie zleceń, nadzór nad realizacją zleceń,
    • kształtowanie właściwego wizerunku firmy,
    • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z centrami logistycznymi, producentami, hurtownikami.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • biegła znajomość pakietu MS Office
    • umiejętności komunikacyjne, w tym negocjacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu, wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie PROWIZJA 50%,
    • niezbędne narzędzia,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • możliwość wdrożenia własnych pomysłów,
    Zadzwoń jeżeli masz pytania, chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości 692 339 711.

    www.pakogroup.pl

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą: